Medewerkers

‘Team Compose’ bestaat uit mensen die flexibel, informeel, kritisch naar zichzelf en de producten, en een tikje eigenwijs zijn. We denken mee, zijn servicegericht, bij de tijd, doordacht en innovatief. En met zo’n team kunnen wij altijd de allerbeste kwaliteit leveren. Het merendeel van onze mensen werkt achter de schermen. Een aantal medewerkers, de mensen op commerciële functies, stellen we hier graag persoonlijk aan u voor.

  • Hans van Vught

    Managing Director
    Mobiel: + 31 6 53 73 11 36
    h.v.vught@compose.nl
  • Jan Lont

    Sales Manager
    Mobiel: + 31 6 10 22 38 24
    j.lont@compose.nl
  • Margo Hamers

    Inside sales
    Telefoon: + 31 73 553 13 70
    m.hamers@compose.nl
  • Hans Donker

    Technische sales support
    Telefoon: +31 6 53 24 20 56
    h.donker@compose.nl
  • Melany Vossen

    Office manager
    Telefoon: + 31 73 553 13 70
    m.vossen@compose.nl
  • Alex Heemskerk

    Sales Manager
    Mobiel: + 31 6 30 26 38 19
    A.Heemskerk@compose.nl